Linnuviktoriin õpilastele

Sündmus

12:00 kuni 15:00

Tartu ülikooli loodusmuuseum (Vanemuise 46)

Foto: Veljo Runnel

Tartu ülikooli loodusmuuseum kutsub 6.-9. klasside loodushuvilisi õpilasi osalema linnuviktoriinil, et selgitada välja Eesti parimad noored linnutundjad.

Viktoriinil vastavad osalejad küsimustele Eesti lindude kohta. Linde tuleb ära tunda nii välimuse, kirjelduse kui ka häälte järgi. Parimatele noortele linnutundjatele on auhinnad ajakirjalt Eesti Loodus, Eesti ornitoloogiaühingult, Tartu ülikooli loodusmuuseumilt ja botaanikaaialt.

Viktoriinile ootame 6.-9. klasside õpilasi kahe- kuni kolmeliikmelistes võistkondades. Registreerumine on avatud 5. veebruarist 5. märtsini või kuni kohti jagub. Osalustasu on 5 eurot inimese kohta ning sisaldab viktoriinil osalemist, ekskursiooni muuseumis ja sooja lõunasööki. Tutvu osalemise tingimustega ja registreeri võistkond siin: http://www.natmuseum.ut.ee/et/linnuviktoriin-2018.

Enne viktoriini soovitame õpilastel lugeda kirjandust, õppida linnuhääli ja uurida temaatilisi veebilehti. Kirjanduse ja veebimaterjalide loetelu leiate siit: http://www.natmuseum.ut.ee/et/linnuviktoriin-2018-valmistumine.