Loodusluuleõhtu Kristel Algverega

Sündmus

18:00 kuni 20:00

Tartu Ülikooli loodusmuuseum (Vanemuise 46, Tartu)

Foto: Ekvilibrist

Tartu Ülikooli loodusmuuseumis toimub 15. detsembril loodusluuleõhtu, kus tee ja piparkookide kõrvale saab nautida Kristel Algvere loomingut. Samuti avaneb huvilistel võimalus üles astuda vabal laval omaloomingu esitamiseks.

Tartu Ülikooli loodusmuuseumi seminarialal tuleb esinema kirjanik Kristel Algvere, kes esitab õdusal talveõhtul oma loodusluulet. „Igal aastaajal, iga valguse ja ilmaga on loodusel midagi öelda. Oma looduse keeles. Mulle on oluline seda märgata, hea õnne korral õnnestub looduse öeldut edasi rääkida,“ rääkis Kristel. 

Loodusluuleõhtul pakume teed ja piparkooke. Sündmus kestab kaks tundi, millest esimeses pooles kuulame Kristel Algvere loomingut ning teises pooles saavad huvilised võimaluse vaba laval omaloomingu esitamiseks. Vabale lavale on oodatud loodustemaatilised loomingulised etteasted.

Kristel Algvere on Hiiumaa juurtega kirjanik, usuteaduskonna tudeng ja eesti keele õppejõud. Keeleteaduse huvi ajendil asus ta sel õppeaastal eksternina doktorantuuri Tartu Ülikooli rakenduslingvistika osakonda. Kristel Algvere on lõpetanud eesti filoloogia magistri. Ülikooli ajal hakkas ta ajakirjas Värske Rõhk avaldama novelle ja luuletusi. 2017. aastal ilmus Värske Raamatu sarjas tema esimene raamat „Merehurmarohi“.

Loodusluuleõhtu toimub 15. detsembril kell 18.00. Kohapeal pilet 3€, milles sisalduvad tass teed ja piparkoogid. Muuseumi külastamisel palume esitada covid tõend koos isikut tõendava dokumendiga ning kanda maski. 

Korraldaja võib teha sündmusel pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Lisateave: 
Tartu Ülikooli loodusmuuseum
tel 737 6076
loodusmuuseum@ut.ee
www.natmuseum.ut.ee