Keskkonnahariduse koolitus "Võti peitub koostöös"

Sündmus

10:00 kuni 17:00

Tallinna Ülikool ja Eesti Loodusmuuseum

Vaade Tallinna Ülikooli linnakule. Allikas www.tlu.ee.

Eesti Keskkonnahariduse Ühing kutsub keskkonnahariduse spetsialiste ja õpetajaid osalema selle hooaja viimasel keskkonnahariduse koolitusel "Võti peitub koostöös" 26. aprillil Tallinnas. Eriti oodatud on vene keelt kõnelevad haridustöötajad.

Koolitusel tutvustavad Tallinna Ülikooli loodus- ja terviseteaduste instituudi teadur Liisa Puusepp ja vanemteadur Mihkel Kangur jätkusuutliku arengu võtmeküsimusi ja väljakutseid ning säästva arengu hariduse raamistikku. Arutleme, kuidas kool ja keskkonnahariduskeskus saavad teha koostööd jätkusuutliku arengu hariduse kontekstis.

Eesti Loodusmuuseum tutvustab oma tegevusi nii eesti kui vene keeles. Muuseumipedagoogid Tiiu Liimets ja Jekaterina Pesotski räägivad õppekava toetavate tundide läbiviimisest loodusmuuseumi näitustel ja õppeklassis ning jagavad oma kogemusi uuest suunast – liitreaalsusest.

Keskkonnahariduse koolitus on 26. aprillil kella 10.00–17.00. Päev algab Tallinna Ülikoolis ja jätkub pärastlõunal Eesti Loodusmuuseumis. Vaata päevakava.

Registreerumine on avatud 19. aprillini siin. Osalustasu on 15 eurot, selle sees on ka kohvipaus ja lõunasöök.

Osalema on oodatud keskkonnahariduse spetsialistid, lasteaia- ja kooliõpetajad, huviringide juhendajad, haridusasutuste juhid ja teised huvilised.

Koolitust toetab Keskkonnainvesteeringute Keskus.