Jõuluhommik koos Tiksu ja Hullu Teadlasega

Sündmus

11:15

Tartu Ülikooli muuseum, Lossi 25

Pilt

Laupäeval, 16. detsembril kell 11 kutsub Tartu Ülikooli muuseum peresid põnevale Hullu Teadlase jõuluhommikule, millest võtab osa ka ülikooli armastatud maskott Tiksu.

Jõuluhommik pakub huvitavat ja harivat kogemust kogu perele. Alustame päeva teadusteatriga, kus heidame koos Hullu Teadlasega teadusliku pilgu jõuludele ning teeme koos Tiksuga mitmesuguseid eksperimente. Seejärel saavad noorimad pereliikmed osaleda põnevates töötubades: joonistada Tiksut, meisterdada jõulukaarte ja kaunistada piparkooke.

Täiskasvanutele tehakse kuraatorituur näitusel „Kunst või teadus“, mis pakub sügavamat pilguheidet kunsti ja teaduse ristumispunktidesse. Päeva lõpus jagavad Tiksu ja Hull Teadlane välja põnevaid loosiauhindu.

Jõuluhommiku ajakava:

11.15 Hullu Teadlase jõuluteemaline teadusteater
12.00 Tiksu joonistamine ja jõulukaartide meisterdamine muuseumi valges saalis; piparkookide kaunistamine muuseumi õpilaboris
12.00 kuraatorituur näitusel „Kunst või teadus“
12.45 Tiksu ja Hullu Teadlase auhinnaloos

Täiskasvanute pilet on 8 €, sooduspilet 6 €. Kuni 8-aastastele lastele ning Tartu Ülikooli töötajatele, üliõpilastele ja nende pereliikmetele on sissepääs tasuta.

Ootame kõiki nautima perega veedetud aega ja jõulumeeleolu ning õppima samal ajal uusi ja huvitavaid asju!