Bosch Eesti käivitab esimest korda konkursi õpilaste käsitööoskuste edendamiseks

Sündmus

kuni

Bosch

Et suurendada õpilaste huvi käsitöö eriala vastu, tutvustada neile uusimaid tehnoloogiaid ning pakkuda praktilist tuge Eesti koolidele, mis rakendavad tehnoloogia õppekava, korraldab Bosch Eesti esmakordselt koolidele konkursi „Õpi oskusi Boschiga“.

Konkurss toimub kolmes kategoorias – üld-, eri- ja kutseõppeasutused. Iga kategooria võitja saab 1000 euro väärtuses Boschi elektrilisi tööriistu tõhusamaks ja turvalisemaks tööks uute projektide elluviimisel.

Konkursi võitjad valib laekunud taotlusi läbivaatav žürii, samuti korraldab Bosch Eesti oma Facebooki lehel avaliku hääletuse. Konkursi žürii koosneb Bosch Eesti juhtkonnast ja spetsialistidest, lisaks teeb žürii töös kaasa Tallinna Ülikooli töö- ja tehnoloogiaõpetuse didaktika lektor ning Eesti Tööõpetajate Seltsi juhatuse esimees Andry Kikkull.

Konkursitaotluse saab esitada oma õppeasutust esindav „Tehnoloogia“ eriala õpetaja. Taotluse võib algatada ka õpilane või õpilasrühm. Taotlusvorm hõlmab tiitellehte, kuni 3000 tähemärgi pikkust teksti ning visuaalset materjali fotode ja /või videomaterjali näol. Tekst peab lühidalt kirjeldama kooli olemasolevaid tööriistu/elektritööriistu, sisaldama lugu lõpetatud projektidest ja saavutustest ning kavandatavatest tulevastest projektidest.

Taotluste esitamise tähtaeg on 15. oktoober 2021, saates e-posti aadressile koolikonkurss@lv.bosch.com teemaga „Kandideerimine kooli konkursile“. Konkursi reeglid on saadaval veebisaidil www.bosch.ee, rubriigis „Uudised ja lood“. Soovitame tungivalt enne taotluse saatmist tutvuda konkursi reeglitega täismahus!

Vaata lähemalt ja kandideeri bosch.ee!