Õpetajate rahvusvahelise koostöövõrgustiku eTwinning koolitus

Sündmus

kuni

etwinning

eTwinning on lasteaia-, üldharidus- ja kutsekoolide õpetajatele mõeldud virtuaalne platvorm ning koostöövõrgustik. See võimaldab õppida nii Eesti kui välismaa kolleegidelt, jagada häid kogemusi ning osaleda koos õpilastega koolidevahelistes õpiprojektides.

Mida eTwinning võimaldab?

  • Õppetöö mitmekesistamiseks on igal õpetajal võimalik enda ja õpilaste huvidest lähtuvalt luua oma projekt või liituda mõne olemasolevaga. Projekte saab teha nii Eesti kolleegide kui ka kõikide teiste eTwinningu riikide õpetajate ja nende õpilastega.
  • Virtuaalset õpetajatetuba saavad õpetajad kasutada omavaheliseks veebipõhiseks koostööks.
  • Projektõppe võimalustega tutvumiseks ja alustamiseks pakume tasuta tuge ning koolitusi.
  • Parimaid projekte tunnustatakse eTwinningu kvaliteedimärgi ja õppeasutusi eTwinningu kooli märgiga.

Alates 2022. aasta sügisest toimub eTwinningu tegevus European School Education platvormil (ESEP), kuhu on õpetajate jaoks loodud eraldi keskkond eTwinningu partnerite leidmiseks, projektitöö läbiviimiseks ning teemagruppides osalemiseks.

www.etwinning.net keskkond on suletud alates 1.oktoobrist 2022. Loe täpsemalt uuele platvormile ülemineku kohta SIIT.

Registreeri eTwinningu kasutajaks European School Education platvormil. Peale registreerumist pääsed õpetajatele ja teistele haridustöötajatele mõeldud koostööruumi, kust saad leida partnereid, viia läbi projekte ja suhelda õpetajatega erinevatest Euroopa riikidest. Platvormile sisenemiseks vajad EU Login kontot.

Vaata lähemalt: https://www.harno.ee/etwinning