„Inseneri hariduse populariseerimine ja viimine vastavusse ettevõtete ootustega“

Sündmus

10:00 kuni 15:30

Raja 15, Tallinn

IMATEII

Head õpetajad, koolijuhid ja ettevõtete esindajad.

Kutsume Teid osalema IMATEII projekti konverentsil: Inseneri hariduse populariseerimine ja viimine vastavusse ettevõtete ootustega, mis toimub 28. jaanuaril kell 10.00-15.30 TalTech Mektory-is (Raja 15, Tallinn).

Konverents on valminud IMATEII projekti toel ja tutvustab projekti tegevusi kolmes partnerriigis - Eestis, Lätis ja Leedus. Projekti eesmärk on anda ülevaade tänapäevastest innovaatilistest tootmisviisidest erinevates tööstustes (metalli- ja masinatööstuses, metsanduses ja puidutööstuses, põllumajanduses ja toiduainetööstuses) ja tutvustada tänaste tootmisettevõtete ootuseid noortele inseneridele. Projekt andis võimaluse õpetajatele suhelda otse ettevõtete esindajatega ja luua kontakte ettevõtete külastamiseks.

Projektis osalenud Eesti õpetajad läbisid kursuse  „Sissejuhatus tänapäeva tootmisesse“, külastasid Eesti Tootmisettevõtted, TalTech laboreid, töötasid välja loengu ja harjutustundide materjalid ja õpiku ning on nüüd valmis neid Teiega jagama.

Konverentsi esimeses osas räägime projektist ja peale lõunat tutvustame ka õppeaine loengute ja praktiliste harjutuste materjale, mille abil on võimalik tutvustada noore inseneri tööd. Konverentsil osalejad saavad tõendi ja materjalid ainetundides rakendamiseks.

Konverentsil osalemine on eelregistreerunutele tasuta. Kaugemalt tulijatele on olemas ka majutuse võimalus. REGISTREERU SIIN 

Lisainfot projekti kohta on võimalik leida siit: https://www.facebook.com/careerBaltics/