Robotex 2017

Sündmus

kuni

Tallinn

Robotid

Pange oma robotid valmis! Robotex tuleb võimsam kui kunagi varem.

Euroopa suurim robotivõistlus Robotex tuleb taas. Sel aastal toimub Robotex 24.-26. novembrini Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses Pirital.

Robotex on Euroopa suurim robotivõistlus, mis toimub koostöös Tallinna Tehnikaülikooli ja Tartu Ülikooliga. Tegemist on tehnoloogiaalase kogupereüritusega, kus on tegevusi nii igas vanuses võistlejale, pealtvaatajale kui ka huvilisele. Sel aastal ootab Robotex üle 20 000 külastaja, 2500 osavõtja ning 1300 robotit, kavas on 23 robotivõistlust.

"2017. aastal on oodata kõigi aegade suurimat ja võimsamat Robotexi. Kolitakse suurematele pindadele, laiendatakse oluliselt tehnoloogianäitust ning mis kõige olulisem - pannakse suur rõhk rahvusvahelise haarde suurendamisele, et Eesti oleks sünnipäeva pidustuste raames kenasti maailmakaardil kui robootikariik," kommenteerib Robotexi korraldaja Marti Arak

Kolme päeva jooksul saavad Robotexi külastajad osa robotivõistlusest, tehnoloogianäitusest, konverentsist ja töötubadest. Üritusele aitab kaasa ka EV100 toimkond, et lapsed üle Eesti saaksid võimaluse tegeleda robotitega ning oma näitama tulla.

Alanud on ka eelregistreerumine võistlustele http://robotex.ee/eelregistreerimine/

Robotexi koduleht: robotex.ee

Jälgi uudiseid FB lehel fb.com/RobotexEstonia