Suvemuuseum: muld ja elu mullas

Kuna: Tagasi listi vaatesse 27.07.2017 @ 12:00 - 02:00
Kus: Eesti Loodusmuuseum
Lai 29a
10133 Tallinn
Eesti
Hind: 3€
Categories: Tallinn

Ka sel suvel ootab Eesti Loodusmuuseum väikeseid loodushuvilisi Suvemuuseumisse! Igal neljapäeval kell 12-14 on Eesti Loodusmuuseumisse oodatud 5-10aastased loodushuvilised lapsed, et üheskoos tundma õppida nii erinevaid linde, loomi, putukaid kui ka ohte looduses ning uurida ja avastada loodust nii töötades mikroskoopidega laboriklassis kui mängides värskes õhus.

27.juulil on Suvemuuseumi fookuses elu mullas. Uurime üheskoos, kes elab mulla sees, ning küsime, kas mulla sees on hea elada. Võtame luubid ja mikroskoobid appi ning vaatame mulla sisse ja uurime sealset elu. Piilume ka kohvrisse, milles näeme mullamuti elu!

Igal Suvemuuseumi toimumiskorral on osalejate arv piiratud – kindlusta endale koht ostes pilet loodusmuuseumi kodulehelt! Pileti saab soetada ka Eesti Loodusmuuseumi kassast. Kohapeal, vahetult enne Suvemuuseumi toimumist, saab pileti osta vaid vabade kohtade olemasolul. Suvemuuseumi pileti hind on 3€ (piletiga saab lisaks Suvemuuseumis osalemisele külastada ka tervet muuseumi). NB! Saatjad, kes soovivad lapsega koos Suvemuuseumisse tulla, peavad soetama muuseumipileti (sooduspilet 3€, täispilet 5€).

Suvemuuseum toimub Eesti Loodusmuuseumis, Tallinna vanalinnas (Lai 29a). 

Kommenteerimine on suletud.