Suvemuuseum: lemmikloomad

Kuna: Tagasi listi vaatesse 10.08.2017 @ 12:00 - 02:00
Kus: Eesti Loodusmuuseum
Lai 29a
10133 Tallinn
Eesti
Hind: 3€
Categories: Tallinn

Ka sel suvel ootab Eesti Loodusmuuseum väikeseid loodushuvilisi Suvemuuseumisse! Igal neljapäeval kell 12-14 on Eesti Loodusmuuseumisse oodatud 5-10aastased loodushuvilised lapsed, et üheskoos tundma õppida nii erinevaid linde, loomi, putukaid kui ka ohte looduses ning uurida ja avastada loodust nii töötades mikroskoopidega laboriklassis kui mängides värskes õhus.

10.augustil räägime Suvemuuseumis lemmikloomadest. Otsime koos vastust küsimustele, kuidas hästi ja vastutustundlikult oma lemmiklooma eest hoolitseda ning mida erinevad lemmikloomad vajavad. Uurime ka seda, milleks meile üldse lemmikloomi vaja on. Külla tulevad muuseumi lemmikud Madagaskari sisiprussakad ja laborirotid. Lisaks vaatame õpetlikke multikaid ja ilusa ilmaga mängime muuseumi hoovis.

Igal Suvemuuseumi toimumiskorral on osalejate arv piiratud – kindlusta endale koht ostes pilet loodusmuuseumi kodulehelt! Pileti saab soetada ka Eesti Loodusmuuseumi kassast. Kohapeal, vahetult enne Suvemuuseumi toimumist, saab pileti osta vaid vabade kohtade olemasolul. Suvemuuseumi pileti hind on 3€ (piletiga saab lisaks Suvemuuseumis osalemisele külastada ka tervet muuseumi). NB! Saatjad, kes soovivad lapsega koos Suvemuuseumisse tulla, peavad soetama muuseumipileti (sooduspilet 3€, täispilet 5€).

Suvemuuseum toimub Eesti Loodusmuuseumis, Tallinna vanalinnas (Lai 29a). 

Kommenteerimine on suletud.